Pomoc

 

 

Jakie są minimalne wymagania?

Do prawidłowego działania serwisu wymagana jest nowoczesna przeglądarka internetowa np: najnowsza wersja Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera itp. Wymagane jest również stabilne, szybkie łącze internetowe o przepustowości co najmniej 10 Mb/s.

 

Czy serwis działa na urządzeniach mobilnych?

Tak. Serwis jest przystosowany do telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń przenośnych ( Android, iOS ) Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome, Safari, Puffin itp.

 

Czy serwis działa na telewizorach Smart TV?

Tak Można korzystać na każdym odbiorniku Smart TV z wbudowaną przeglądarką internetową.

 

Dlaczego obraz się zacina?

Najczęściej jest to wina przepustowości łącza. Gdy zalecana minimalna prędkość jest niższa, odtwarzacz co chwile będzie przechodził w stan buforowania, co uniemożliwi płynne oglądanie. Dostawcy usług internetowych często zawyżają przepustowość, dlatego zalecamy w takiej sytuacji sprawdzenie swojego łącza czy faktycznie spełnia nasze minimalne wymagania.

 

Czemu transmisja jest niedostępna?

Niestety nie mamy na to wpływu. Nadawcami transmisji są użytkownicy i to od nich zależy który kanał jest aktualnie transmitowany. Jeśli kanał nie jest transmitowany, zalecamy sprawdzić ponownie za jakiś czas. Zdarzyć się może również, że transmisja nie działa z przyczyn technicznych, które są niezwłocznie naprawiane.

 

Nie doszedł link weryfikacyjny?

Często zdarza się, że mail z linkiem aktywacyjnym trafia do folderu spam. Jeśli tam również go nie ma, zalecamy skorzystać z innej skrzynki pocztowej.